Stebuklingo vandens galios

Ar įsipylėte vakar stebuklingo vandens?

Veikiamas energetinių visatos srautų, ypatingos galios vanduo įgauna tris kartus per metus. Sausio 19-osios, vasario 15-osios, ir birželio 24-osios naktimis kelias valandas visas Žemės vanduo taps stebuklingas. Manoma, kad toks vanduo gali išgydyti ir sunkiausias ligas.
Tuo metu gamtoje vyksta virsmai, pasikeičia visos Žemės energetika – padvigubėja foninis lygis, transformuojasi energetinės globalinės Žemės struktūros, iš neigiamų jos virsta teigiamomis.
Sausio 19d. naktį bei vasario 15-ąją ir birželio 24-ąją prisipilti į indus vandens. Kad ir čiaupo. Indą, į kurį įpilame gyvojo vandens, apjuosti varine viela. Arba lino, kanapių, kito natūralaus pluošto nešlapiu siūlu, surišant mazgelį. Tai – savotiška apsauga.
Kiek toks vanduo bestovėtų – nesuges.
http://www.15min.lt/

Parapsichologas mėgėjas, ūkininkas iš Pabiržės Zigmas Bambaliauskas eksperimentuodamas  atrado, kad paprastu ir nesudėtingu būdu stebuklingo vandens galias galima keliskart sustiprinti.
Tereikia į 5 litrus paprastojo stebuklingo vandens įdėti 1 kilogramą cukraus, 100 gramų mielių ir 7 dienoms palikti šiltoje vietoje. Skoniui pagerinti galima įdėti serbentų lapų, krapų,  ar dar ko nors.
Po 7 dienų, tereikia nupilti, išdistiliuoti.
Paragavę, tikrai būsite maloniai nustebinti stebuklingojo vandens sustiprėjusiu poveikiu.

Distiliatorius

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s