Pasakėlės prieš miegą

Moksliniais tyrimais nustatyta, jog vaikai dažniausiai bijo šunų, tamsos, gaisrinių mašinų, sirenų, žemės drebėjimų, grobikų, greito važiavimo, gyvačių ir aukščio.

Siaubas

“Nulenkė dviejų medžių viršūnes ir pririšo vieną koją prie vieno medžio, o kitą koją prie kito. Kai tik medžiai tiesės, perplėšė muzikantą per pusę“; “Tavo dvylika brolių mane dalgiais užkapojo“; “Karaliūnas nuėjo į trobelę pas raganą, įskėlė trinką, užspraudė jos plaukus, ir tol kurtai ją draskė, kol visai sudraskė“… Tai tik keletas ištraukų iš pasakų, kurių šiandien pilni visi knygynai.
http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/lietuviu-liaudies-pasakos—vaikams-gasdinti-/
0 dabar kelios citatos iš pasakų knygos ”Gulbė karaliaus pati”. ”Kai tik berniuką sukapojo…”,”Mes tavo motinai ir tėvui akis išlupom, ir tau berniuk išlupsim…”, ”Pribėgo prie raganos ir vytele ją užmušė”,”Liepė nenuolankų berniuką užmūryti stulpe”, ”Jurgiukas kad mes laumei girnapusę galvon, laumė dar gyva, tada metė kitą girnapusę ir visiškai užmušė”, ”Lapė šokdama ant briedžio nusisuko sprandą, katinukas nuo kartelės šokdamas kojeles išsilaužė, kiškelis pro šluotas lįsdamas akeles išsibadė…” ir t.t.

“…ir kai dabar žiemą sniegas blizga, tai blizga raganos smegenys..” … kapoja slibinams galvas, šuniukams išsukinėja kojytes,namus padega, akis bado, su girnom uždaužo, skandina, muša, žvėrims sušeria, laidoja gyvus..
http://linoreta.blogas.lt/lietuviu-liaudies-pasaku-siaubai-791.html

Kalafioro pasakos, nors ir ne vaikams, bet daug linksmesnės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s