Moterys neturi G taško, rašo delfi.lt. Moterys komentaruose nesutinka!

Moterys neturi G taško, teigia mokslininkai http://www.delfi.lt

Mokslininkai, remdamiesi naujausiu tyrimu, teigia, kad mįslingoji moterų erogeninė zona – G taškas greičiausiai tėra mitas, rašo BBC. Didžiausiame iš iki šiol atliktų tyrimų dalyvavo 1 800 moterų. Tyrėjai nerado G taško egzistavimą patvirtinančių įrodymų.

Linksmiausi straipsnio komentarai:

Flo, – Tai kuriems galams aš šitiek laiko stengiausi…
kika, – yra tas taskas….
P E D E R A S T A S, – JOS ISVIS NIEKO NETURI
to kika, – neguosk savves kika 😀
Monika, –  na, sakyčiau, kad tas taškas yra…Man 35-ri, tikrai žinau, kaip tai rasti…net jei tai ir ne taškas G, tai vistiek, tikrai yra kažkas TOKIO, och! 🙂
Dr. ,–  Moterims geriausias taskas stora pinigine.
UAB jobservis, –   neturincioms pigiai,greitai uz nedideli mokesti uzdedame G taska, pagal jusu pageidavima, abejojancioms darome diagnostika, padedame surasti G ir likusius taskus.
rasa, –   Na va, o mano ex. tiek mane kankino to G taško ieškodamas 😦 Brūžindavo ir brūžindavo kaip su dilde nekreipdamas dėmesio kad iš skausmo jau verkiu 😦
to rasai, –   turbut ne su tuo ir ne ten bruzino jei verkei, jei su tuo ir ten butu bruzines tai tik dziaugsmo asareles drauktum, keisk bruzekli.
Rasai, –  Ir gulejai kažko laukdama?
TO rasa, –  Jei tau niekas negali padeti ir nezinai kur kreiptis, tai kviesk A KOMANDA
to rasai, –  na o kaip dabar senio bruzeklis, kai apvynioji litais? geriau?
O blin !, – O blin! Ir čia krizė! )))Ar bus gerų naujienų? ))
vyrukas, – Tikrą tiesą sako tie mokslininkai, kad pas vienas yra tas G taškas,o pas kitas nėra. Deja jis yra galvoje ir vadinasi Glušizmo tašku.
:), – o ti begede, tiek mane kvaili mauste, kad jai gera…
straipsnio pavadinimas – Mokslininkai neturi moterų, teigia G taškas.
Neramus, –  Taškas G. Kokios pozos pačios palankiausios
Jei norite įjaudrinti tašką G, per meilės žaidimus visiškai nebūtina susiriesti it kokiems riestainiams. Tiesiog pasistenk vaikino varpą pakreipti taip, kad ji visą laiką glamonėtų tavo priekinę makšties sienelę, ir beveik bet kuri poza bus tinkama stimuliuoti tašką G. Puikus būdas, kai tu viršuje. Atsisukusi veidu į vaikiną truputį atsilošk, kilstelėk į viršų dubenį, rankomis remkis sau už nugaros — bus lengviau išlaikyti pusiausvyrą. Varpa lėtai, bet tolygiai judėk aukštyn žemyn. Būdama viršuje gali keisti savo padėtį (taip pat ir vaikino) — malonumų taškelį rasti bus lengviau.
Judviem labiausiai patinka šuniukų poza? Išmėginkite šiokį tokį nukrypimą, kad vaikinas galėtų įsiskverbti giliau nei paprastai, o jo varpa dar geriau pasiektų tašką G. “Aš guliu kniūbsčia skersai lovos šiek tiek pražergusi kojas, — aiškina 27 metų Alma. — Esant šios padėties mano vaikinas gali giliau įsiskverbti ir audrinti mane ilgais stūmiais, kurie intensyviai dirgina tašką G.”
Kaip ir tuo atveju, kai esi viršuje, šuniukų poza teikia vaikinui daugiau galimybių, jis gali dirginti klitorį tuo pat metu darydamas stebuklus su tašku G. Šie du itin erotiški pojūčiai sukelia vadinamąjį mišrų orgazmą — dejones garantuojančią palaimą. Ją ne taip lengva pasiekti, tačiau stengtis verta. Misionierių poza nėra tokia gera norint stimuliuoti tašką G, nebent po strėnomis pasikištum kokią pagalvėlę. Tada dubuo pakiltų keletą centimetrų, ir mylimojo penis galėtų lengvai slysčioti kaip tik ten, kur reikia.
Jeigu nori taško G greituko, išmėgink šį metodą: atsistok veidu į sieną ir atsiremk į ją rankomis (kad būtų lengviau išlaikyti pusiausvyrą). Vaikinas tegul atsistoja tau už nugaros kiek sulenkęs kojas, kad jo dubuo būtų žemiau tavojo. Skverbdamasis iš apačios į viršų jis visa varpa lies reikiamas vietas. Pasakoja 30 metų Kotryna: “Kai išriečiu nugarą ir suspaudžiu kojas, Karolio varpa atsiduria ten, kur reikia, todėl jis visą laiką glamonėja mano tašką G. Tai fantastiška!”
Jeigu viską darėte tiksliai taip, kaip aprašyta, tačiau pasiekti aukščiausiosios palaimos taip ir nepavyko, vis tiek nepasiduokite. Ne visos moterys patiria orgazmą per sueitį, ir ta poza, kuri įaudrina vieną moterį, gali būti visiškai netinkama kitai. Be to, reikia šiokio tokio pasirengimo.
Prisimink: kai pirmąsyk palietei klitorį, juk taip pat nepatyrei orgazmo? Tad nesitikėk, kad taip atsitiks ir spustelėjus tašką G. Be to, daug kas priklauso nuo varpos dydžio ir storio — ji gali būti ne pats geriausias įrankis šiam malonumo mygtukui išbandyti. Jeigu taip ir yra, gal vertėtų išmėginti sekso žaisliukus, skirtus specialiai taškui G? Ir, žinoma, toliau nesiliaukite eksperimentavę dviese.
Šaltinis
straipsniai.lt/
aha, – urmu parduodami G taskai, taikomos sventines nuolaidos
turinti, – o as turiu ta G taska ir visiskai man vienodai ka ten mokslininkai aptiko/neatiko. koksai botanikas moteri mates tik savo laboratorijoje ir nesugeba rasti:)
to turinti, – Ten turbūt toks plyšiukas monetom įmesti?
paskutine naujiena, – Mokslininkas Juozas is Prienu rajono implantavo savo zmonai dirbtini G taska is poliuretano.
jo jo jo, – britu mokslininkai G tasko ieskojo pas eltona dzona ir jo draugelius todel ir nerado
neramus (senukas), –  Kaip keičiasi vyriškumo samprata. Mano laikais tikras vyras skaitėsi tas kuris su granata rankoje puola prieš fašistų tankus. O dabar tas kuris sugeba surasti G tašką.
Milicininko švilpuko savininkas,   – Nežinau ar turi tą tašką, ar ne, tačiau tos kurios buvo mano rankose spardėsi ir iš malonumo klykė nesavu balsu.
to Milicininko švilpuko savininkas, .- Tai tu ant vishtu lipi..? Eina naaa..
MaikUniversum, – tai gal tamsta prievartą naudojot kad spardėsi tos moterys…? :/
keliautojas, – na lietuvaites garsejancios savo frigidiskumu tai tikrai nei G nei jokiu kitu seksualiniu tasku neturi. Vienintelis jas galintis sujaudinti taskas yra $
Radžis, – aš ir esu G taškas


Komentarų: 2

  1. Kad mokslininkai gi tyre, kaip tokie ras G taska, moteri nuoga tik monitoriaus ekrane temate?

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s