Juokinga, kad Antanas Šampanas ateinančius 4 metus spręs mūsų likimą?

Svaras: juokinga, kad Antanas Šampanas ateinančius 4 metus spręs mano, tavo, mūsų vaikų likimą.

„G&G Sindikatas“ radijo single „Rodant į dangų, kuris yra naujausiame grupės albume „Išvien“, neslepia savo nepasitenkinimo kai kuriais naujojo Seimo nariais, kurie ateinančią kadenciją spręs Lietuvos likimą.
„Labai yra juokinga, kai koks nors Antanas Šampanas, Antanas Fontanas dabar tampa tuo žmogumi, kuris spręs tavo, mano, mūsų vaikų likimą ateinančius ketverius metus. Galbūt daug tų žmonių yra puikūs savo darbo meistrai, bet ką jie išmano apie valstybės valdymą?“ – sako grupės lyderis Svaras.
„G&G Sindikato“ narių teigimu, žmonės keikia valdžią, tačiau vis vien į Seimą renka fontanus ir šampanus, todėl atėjo laikas susimąstyti ir keistis. Pasak Svaro, apie tai ir yra kūrinys „Rodant į dangų. 
„G&G Sindikatas“ savo tekstuose taip pat yra ne kartą kritikavęs Vilniaus miesto savivaldybę. „Vokiečių gatvėje“ reperiai peikė draudimą vartoti alų viešose vietose, o kūrinyje „Riedam“ jie palaiko riedlentininkus, riedutininkus ir kitus ekstremalaus sporto mėgėjus, kuriuos, grupės narių nuomone, miesto valdžia bando uždaryti į narvus.
Vaizdo reportaže Svaro komentaras apie politinį šalies gyvenimą ir priežastis, dėl kurių „G&G Sindikatas“ niekada nesiverš į Seimą.

Visiškai sutinku su Svaro nuomone, kad kiekvienas turėtų dirbti savo darbą.  Tačiau, jeigu jau taip išėjo… Ar iš tiesų Antanas Fontanas blogesnis artistas už kitus Seime? Dainuoja įdomiai, turi savo gerbėjų… Gal užkliuvo įdomesnis veidas, gal drąsa?  O kodėl to paties neklausiam apie Valinskienę? Gal ji profesionalesnė politikė? Arba Baukutę? 😉

Turbūt dar daug artistų, jei būtų žinoję, kad Antanas bus išrinktas į Seimą, būtų kėlę ir savo kandidatūras. Dabar gailisi…
O visos, Valinsko suburtos artistų kompanijos išrinkimas, mano nuomone,  rodo tam tikrą rinkėjų požiūrį…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s