Kaip geriausia pasivadinti bendravimo portale? (1)

 

Kaip geriausia pasivadinti socialiniame tinkle, bendravimo portale? 
Koks gali būti klausimas – pasakys tūlas. Pavyzdžiui, pagal jau pasenusią “Kaip sėkmingai bloginti.. ir t.t.“ Churchilio rekomendaciją, pagrojai kompiuterio klavišais ką nors – ir yra! 
Pvz. :asdf, arba qwerty. 
Puikus, gražus, aiškus ir įsimenantis vardas. 
Tik vardo iš skaičių nesirinkit. Neretas ir taip neatsimena savo telefono numerio, žmonos, vaikų ar net savo gimtadienio, tai kur čia įsimins kokį 9876541. 
Galima, aišku parašyti ir savą – likimo duotą vardą. Bet tai taip neįdomu – ne pats gi sau rinkai. 
Todėl verta ištaisyti likimo skriaudas ir sugalvoti sau vardą, geriau atspindintį genialių minčių tėkmę ir kryptį.  O tam reikalingas unikalus, atspindintis tikrąjį mūsų vidinį grožį vardas. 

Kaip pavyzdį paėmiau, vieną iš populiarių Lietuvoje bendravimo portalų. Ir pamėginau pasiieškoti tinkamų sau vardų.
Pavyzdžiui – „sunkvežimis“ arba „plūgas“ (beje dar pasitaikė dar laisvi, skubėkit!). Nes traktorius, buldozeris ir kita sunkioji žemės ūkio technika pasirodė jau seniai užimta. 
O kam sunkioji žemės ūkio technika ne prie širdies, galėtų pasirinkti augalų, vaisių ir daržovių pavadinimus (na gražiausias vardas iš daržovių – Kalafioras – jau užimtas, kaip matot). 
Neberasit laisvų tokių taurių vaisių ir daržovių kaip runkelis, ridikas, baklažanas, bananas, citrina. Braškių su numeriais ten radau gal kokį dvidešimt. 
Bet liko dar bulvė, agurkas, ropė, ananasas… 
O medeliai, medeliai… Jų skaičius auga aritmetine progresija. Vien liepų moteriškių tarpe virš trisdešimt, ir keli vyriškiai (gal latviai). Vyrai mūrai – „ažuolai“, mergos terbos… ai apie ką aš čia… Iš medžių tik kelmai belikę (kelmas dar laisvas). 
Ir patiekalai jau irgi. Na kas nenorėtų būti lietuviškos virtuvės pasididžiavimu… Bet dauguma jau užimta. Gal koks cepelinas215 ir liko. 
Dėl savo įvaizdžio tai prašoviau… Kalafioras. Nei šis nei tas . 
Kad nedarytumėt mano klaidų, rinkitės įsimenantį ir žinomą vardą. 
Kol pasaulis sužinos jūsų genijaus tikrąjį vardą, galima populiarumo pasiskolinti. 
Nebeišradinga ieškoti pavyzdžiui Lenino. Ten radau ir ne vieną . Arba Musolinis (turbūt nuo žodžio musė, nes kito – ano bendražygio vardo,  kai kurie bendravimo portalai net paieškoj rašyti neleidžia). 
Gal geriausia kas liko – kokio žymaus rašytojo. Nesvarbu, kad nė vienos jo knygos nesi skaitęs, nelabai ir žinai ką jis ten parašė. Svarbiausia, kad jei tau tas vardas girdėtas – bus girdėtas ir kitiems. Smagu paskui pasižiūrėti kaip pavyzdžiui koks Keruakas, Manas arba Dostojevskis šūkalioja ar rašinėja mažaraštes nesąmones. 
O laisvų rašytojų dar yr… 
Kokie – nesakysiu dykai. 
P.S. 
Negaliu nepareklamuoti dj. gerbemo mano draugo draugų ir draugių sugalvotų vardų: 
Auksinis Stafilokokas 
Urna Haliucinacija. 
Fantasmagorija Kriauklė 
Esencija Kavamalė 
Subordinacija Trachetomija 
ir Betas NaujasVersijus  —   gal kam perleis nebrangiai… 

Pastaba: 
Visi vardai, veikėjai ir įvykiai šitam grožinės literatūros kūriny – išgalvoti. Pinigai už galimą netyčinę reklamą – rezervuojami iki autoriaus pareikalavimo.

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s