Kalafioro patirtis socialiniuose tinkluose.

Nutarus nebeslėpti nuo pasaulio, kad esi genijus ir pavaryti tam geriausiai tinka socialiniai tinklai (bendravimo portalai). Juk nemokama ir nelabai sudėtinga.

Prisijungiau prie vieno socialinio tinklo…
Blogai  
Blogas yra beveik kiekviename socialiniame tinkle. Tik ką jame rašyti?
Savo bloge gera pavaryt internete surastų minčių, kurias kažkas anksčiau negu aš užrašė (sugalvojau visas tai aš anksčiau, tik publikuoti nebuvau spėjęs).
Pvz.: Kuo daugiau pažįstu žmones, tuo labiau patinka šunys… Čia kažkoks Tomas Manas su humoru pasakęs buvo. Bet dabar kiekviena save gerbianti, pavyzdžiui kokia nors doviliux, rimaza, miglytė, dūsaujanti dėl nelaimingos meilės, spuogo ant nosies, gauto prasto pažymio ir todėl sušikto gyvenimo jaučia pareigą garsiai pareikšti, kad “kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau patinka šunys“. Na ir kas, kad tą frazę rado tokios pat gyvenimo Izauros dienorašty, jos abi nežino kas iš tiesų ją pasakė (to joms ir nereikia).Todėl autoriaus ir aš niekada nerašau.
Su eilėraščiais irgi. Tik aš ne kvailas, kad vargčiau kurdamas. Arba dar įdėčiau apklausą „Kas geriau – mano eilėraščiai ar BANDELĖS?“ Juk ir taip aišku. O eilėraščių pilnas internetas – tik paste – copy ir autoriaus kukliai nerašom. Pamiršom, jei ką…
Grupės
Grupės socialiniuose tinkluose dažniausiai irgi būna.
Pavariau desėtką naujų grupių, negailėdamas Bendrų nuostatų ir rekomendacijų, beigi patarimų savo ir kitų būsimiems ir esamiems gupių nariams. Planuoju įkurti visų man žinomų miestų, miestelių ir kaimų grupes (čia žemėlapis padės). Kai baigsiu Lietuvą, pasiimsiu gaublį. Įkuri grupę, parašai Bendras nuostatas ir rekomendacijas ir pasijauti truputį Gediminu, pavargusiu po Vilniaus įkūrimo…
Tik kodėl kiti tokie nesupratingi ir neprisijungia, nerašo nieko. Juk sunkiausias – įkūrimo – darbas padarytas. Kodėl, lietuvi, tu nejautrus toks?
Bet reikalingiausia įkurti savo vardo grupę pvz. – Kalafioras! Ir padaryti apklausą: kodėl jums patinka… a? Atlikus tiek darbo, aišku nedideli minčių rezervai išsenka, ir vėl belieka laukti kas prisijungs prie tavo grupės ir įkvėptas tavo taurių idėjų bei charizmos puls rašyti į blogą gerus straipsnius ir dėti nuotraukas, apie ką tu galėsi tėviškai pagirti arba pabarti.
Iš kilnių siekių pasidalinti su Lietuva ir pasauliu savo tiesiog nuostabiu gyvenimo patyrimu ir keletu minčių (genijai daug nekalba), bei paskutinių savo muiline darytų nuostabių nuotraukų.
 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s